چه زمانی نباید عطر استفاده کنیم

چه زمانی نباید عطر استفاده کنیم

چه زمانی نباید عطر استفاده کنیم

خوشبو بودن خوب است ولی میتوانید این کار را به بهترین وجه ممکن انجام داد، در این مقاله به باید ها و نباید های استفاده از عطر اشاره میکنیم:

باید قبل از اسپری کردن عطر موقعیت و حالت روحی خود را ارزیابی کنید .
اتاقی را که در آنجا می خواهید عطرتان را اسپری کنید در نظر بگیرید ، اگر اتاقتان یک فضای بسته و محدود است از این کار صرف نظر کنید چون ممکن است عواقب زیانبار داشته باشد.
اگر کسی به عطر آلرژی داشت اسپری نکنید . کسانی را که در کنارتان هستند را در نظر بگیرید ، مردد بودن بهتر از متاسف بودن است .
با چند نفر در ماشین و یا یک اتاق کوچک هستید ؟ اکثر مردم هرگز به شما نخواهند گفت که تا چه اندازه عطر شما آنها را آزار میدهد ، اما آنها بیش از آنچه شما فکر کنید به عطر شما حساس خواهند بود. اگر از وسایل نقلیه عمومی استفاده می کنید بعد از رسیدن به محل کار عطرتان را اسپری کنید .
اگر قرار قبلی با دکتر یا دندانپزشک دارید از عطر استفاده نکنید . و به هیچ عنوان در مواقع عمل جراحی و استفاده از ابزار اشعه ایکس عطر اسپری نکنید .
زمانی که یک مصاحبه کاری دارید عطر استفاده نکنید . شما قصدتان یادآوری مهارت هایتان است نه جذابیت عطرتان.
در مواقع پیک نیک از زدن عطر خودداری کنید . مخصوصا وقتی در آن اطراف باغچه یا باغ باشد چون باعث جذب حشرات می شود .

برای اینکه بتوانید در هر زمان و مکان دلخواه خود از عطر مورد علاقه تان استفاده کنید، با انتخاب ادکلن های جیبی دیوایز می توانید در جیب یا کیف خود عطرتان را همراهتان داشته باشید و همیشه خوشبو باشید.

چه زمانی نباید عطر استفاده کنیم

چه زمانی نباید عطر استفاده کنیم

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید