فواید استفاده از عطر

فواید استفاده از عطر

فواید استفاده از عطر

سازمان International Flovors & Fragrance Inc یا IFF تقریباً ۲۰ سال از زمان خود را صرف نحوه تأثیرگذاری عطرها بر روی افراد   مختلف کرده است. استفاده از یک عطر با رایحه دلپذیر، مانند انتخاب یک لباس شیک و با وقار، قدرت اعتماد به نفس و موقعیت اجتماعی شما را بالا می برد. به این نکته حتماً توجه نمایید که نسبت به موقعیت کاری و شخصیت درونی خود یک عطر مناسبت را انتخاب و استفاده نمایید. یک عطر خوشبو همانند یک لباس شیک و باوقار به شما قدرت و اقتدار می بخشد و می تواند برگ برنده ای برای موفقیت های شما به حساب بیاید. همیشه به خاطر داشته باشید حتی در غیاب شما رایحه عطر شما باید یادآور شخصیت شما باشد.

 

فواید استفاده از عطر و ادکلن

رایحه خوش و شامه نواز

از گذشته تا به امروز مهم ترین اولویت انتخاب عطرها بوی خوش و رایحه دلنواز آن ها به حساب می آید. استفاده از عطر به صورت روزانه باعث می شود تا همیشه رایحه خوشی از شما ساطع بشود. بخصوص در فصل تابستان به خاطر وجود گرما مانع از پخش شدن بوی بدن افراد می شود.

دفع انرژی های منفی و بهود خلق و خوی

استفاده از عطر مورد علاقه خود تا حد چشم گیری استرس شما را کاهش می دهد. زمانی که یک قرار مهم کاری دارید و یا باید در کنفرانس مهمی سخنرانی نمایید، طبیعتاً افکار منفی ، ترس و دلهره به سراغتان می آید. عطر می تواند راه دیگری برای فرار از زندگی روزمره باشد و می تواند ما را به مکانی آرامش بخش برساند.

آنها می توانند ذهن ما را دوباره زنده کنند و حواس ما را انرژی دهند. هنگامی که خودمان را با یک عطر زیبا احاطه می کنیم در حالت سرخوشی قرار داریم و فوراً احساس راحتی می کنیم.با استشام عطر مورد علاقه خود به راحتی تمام احساسات منفی و استرس از شما دور می شود و احساسات مثبت و پر انرژی جایگزین آن ها می شود.

افزایش فوق العاده اعتماد به نفس

همانطور که در بالا ذکر شد انتخاب یک عطر ایده آل همانند پوشیدن یک لباس شیک اعتماد به نفس هر فردی را افزایش می دهد و با حس اطمینان بیشتری می تواند با قدرت در اجتماع و موقعیت های مختلفی که باعث پیشرفت او در زندگی می شود، حضور به عمل بیاورد.بدون اینکه نسبت به بوی بدن خود آگاهی داشته باشید.

یک عطر با بوی فوق العاده می تواند باعث شگفتی های شخصیت شما شود. عطری را انتخاب کنید که متناسب با شخصیت شما باشد.

افزایش جذابیت در ارتباطات

 

احتمالاً برای شما هم پیش آمده که فردی از کنار شما رد شده است و یا مشغول صحبت با شماست و شما مدهوش بوی خوش عطر او شده اید. نکته قابل تأمل در اینجا حس بویایی افراد است که تأثیر زیادی بر روی شخصیت و موقعیت اجتماعی شما می گذارد.

پیشنهاد من به شما این است که همیشه در محل کار خود از عطر و ادکلن منحصر به فردی استفاده کنید تا یادآور شما برای دیگران باشد. به نوعی می توان گفت یک عطر خاص امضا و برندسازی شخصیت شما در برابر دیگران می باشد. پس عطری را انتخاب نمایید که تکراری و آشنا نباشد.

این نکته را هم به خاطر داشته باشید که یک عطر را نمیتوانید در تمام فصول سال استفاده نمایید.حس بویایی یکی از مهمترین حواس پنجگانه است. بعضی اوقات ، نسبت به بویی که از عطر شما به مشام دیگران میرسد ، می توانید به سادگی جذب کسی شوید. عطرها سرشار از فرمول هستند و شما را جذاب می کنند.

با استفاده از محصولات دیوایز که دارای تنوع محصولی و تنوع اسانسی بالا می باشد می تواند به شما در بهره گیری از فواید عطرها کمک نماید.

 

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید