ادکلن برای هوای سرد

ادکلن برای هوای سرد | عطر مناسب روزهای سرد زمستان | دیوایز

روش انتخاب عطر برای روزهای سرد زمستان

زمانی‌كه هوا ‌سرد است و لباس‌های گرم‌تر و كلفت‌تر قفسه‌های كمد لباس‌مان را از آن خود كرده‌اند، بهتر است به سمت انتخاب عطرهایی كه رایحه‌ای قوی‌تر و ماندگاری بیشتری دارند، برویم تا باوجود پوشیدن لباس‌های ضخیم‌تر بتوانیم با پخش رایحه‌های دلنشین خاطرات زیبای روزهای سرد را در ذهن تداعی كنیم.

از آنجا که در فصل زمستان مولکول‌های ترکیبات الکلی فرار نبوده و تا حدودی ساکن و بی‌حرکت هستند، بنابراین معمولا در فصول سرد سال عطرها از ثبات بیشتری برخوردار خواهند بود. با توجه به آنچه گفته شد بهتر است برای این فصول از رایحه‌های ملایم و خنک که حاوی ترکیباتی چون ادویه‌های شرقی، عسل، وانیل، شکلات و قهوه و همچنین عصاره گل‌ها و گیاهان مختلف هستند، استفاده کنید. 
اغلب عطرهایی که حاوی این ترکیبات هستند نوعی احساس آرامش و اطمینان و دلگرمی را در افراد ایجاد خواهند کرد. فصل زمستان اغلب موجب ایجاد نوعی احساس افسردگی در افراد خواهد شد و براساس نتایج به دست آمده از تحقیقات انجام شده کمبود ویتامین در افراد مختلف در فصول سرد سال بشدت افزایش می‌یابد، بنابراین با رایحه‌ای که در محیط اطرافتان رایحه گرم و دلپذیر ایجاد کند، می‌توانید به آن تا حدودی بر این احساس ناخوشایندی که در وجود شما بوجود آمده است، غلبه کنید.
اما اگر شما از جمله افرادی هستید که احساس می‌کنید رایحه عطری که می‌زنید را تنها برای مدت زمان کوتاهی می‌توانید استشمام کنید به شما توصیه می‌کنیم پیش از این که به قسمت مشخصی از پوست خود عطر را اسپری کنید، آن قسمت از پوست را کمی کرم بزنید.
استفاه از عطرهای زمستانی در فصول گرم سال اغلب با نتیجه مشابهی همراه نخواهد بود. شدت این نوع رایحه‌ها وقتی با سطح پوست بدن در تماس باشند افزایش خواهد یافت و از این رو می‌توان گفت که این نوع عطرها نمی‌توانند گزینه مناسبی برای فصول گرم سال باشند، البته براساس نظرسنجی‌های انجام شده عطرهای زمستانی یکی از پرطرفدارترین و خوش بوترین عطرها هستند. 
اگر بخواهید این نوع عطرها را در فصول گرم سال مورد استفاده قرار دهید بهتر است از آنها در ترکیب با نوعی رایحه دیگر استفاده کنید تا ثبات بیشتری داشته باشند.

 حال که وارد فصل سرما شده ایم و تغییرات آب و هوایی کاملا به چشم می آید . در چنین شرایطی ، افراد مختلف به خصوص بانوان و خردسالان بدلیل پوست نازکتر و طبع حساس ترشان ، باید مراقبت های بیشتری را از خود انجام دهند تا علاوه بر حفظ زیبایی ، سلامتشان نیز به خطر نیافتد .

یکی از مهمترین مسائل و ویژگی هایی که باعث جذابیت بانوان میشود ، بوی خوش و نوع عطرهایی است که در زمانهای مختلف استفاده میکنند . شاید تا کنون فکر میکردید که نوع عطرها به زمان خاصی بستگی ندارد و همین که بوی خوبی داشته باشند ، کافی است ؛ اما جالب است بدانید که هر نوع آب و هوا و هر زمان از سال ، عطرهای مخصوص به خود را دارد و اگر هر رایحه ای در زمان خاص خودش استفاده شود ، جلوه ی بیشتری خواهد داشت و کمک بیشتری به جذابیت شما خواهد کرد .

پس اگر به دنبال انتخاب یک عطر خوب زمستانی هستید بهتر است از رایحه‌های گرم ملایم انتخاب کنید که نه‌تنها می‌توانید از احساس گرمی آنها برای ایجاد نوعی احساس آرامش و اطمینان خاطر بهره گیرید، بلکه می‌توانید برای مدت زمانی طولانی از بوی مطبوع و ملایم این رایحه لذت ببرید .

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید