عطر مرگ

عطر مرگ Death perfume

عطر مرگ Death perfume

همواره در انتخاب نوع عطر و شرکت تولیدی آن دقت نمایید. دیوایز تولید کننده انواع ادکلن های شیشه ای و جیبی، دئودورانت، بادی اسپلش و خوشبوکننده محیط  ، این افتخار را دارد که محصولاتی با بالاترین کیفیت و به همراه مجوزهای بهداشتی از سازمان غذا و دارو را روانه بازار نماید.

اما ماجرای جالب در مورد عطر ریلکس یا عطر معروف به عطر مرگ:

مقام‌های مصری از فروش عطری مرگبار در فروشگاه‌های این کشور خبر داده‌اند.
گفته می‌شود این عطر در مدت سه روز باعث مرگ مصرف‌کننده می‌شود.

شبکه های اجتماعی از فروش عطری بنام «عطر ریلکس» در بازارهای مصر، سودان، لبنان، عراق، بحرین و کویت خبر می دهند که مصرف کننده سه روز پس از استفاده آن جان خود را از دست می دهد.در مصر وزارت تدارکات این کشور نسبت به فروش این عطر در داروخانه ها و مراکز عطر و ادکلن فروشی هشدار داده است. در الجزائر مقامات این کشور دستور تحقیقات درباره وجود چنین عطری و صحت و سقم خبرهای منتشر شده در این رابطه را صادر کرده اند.

هشدار سازمان غذا و دارو درباره عطر مرگ: از RELAX استفاده نکنید.
این مطالب حدود ۶ سال پیش نیز درباره عطر اسراییلی به نام Lovely که از کربلا به کشور وارد شده بود نیز مطرح شد.
اما اگر ما بخواهیم صحت و سقم موضوع را به درستی بررسی کنیم لازم است محتوای آن را مورد آنالیز دقیق قرار داده و نسبت به ترکیبات آن اطلاع کسب کنیم تا در صورت تایید تهدیدات، آنتی دوزش را سفارش دهیم.
کسانی که قصد مسافرت به کشور‌هایی مانند مصر، سودان، لبنان، بحرین و به ویژه عراق را دارند از قرار گرفتن در معرض استنشاق عطر‌ها اجتناب کرده و در طول مسافرت با ماسک تردد کنند.

 

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید