عطر ماه تولد

عطر ماه تولد

عطر ماه تولد شما چیست؟

دنیای عطرها، مانند دنیای ما انسان­ها پیچیده بوده و حرفهای زیادی برای گفتن دارند. برای تهیه عطر، چندین اسانس با هم تشکیل رایحه می­دهند و این رایحه­ها مانند گرم، شیرین، خنک، تلخ و مدیترانه­ای هستند. می­توان گفت، انتخاب عطر مناسب همانند انتخاب لباس و دیگر لوازم شخصی شما سخت و گیج­کننده است. اما یکی از راه­هایی که می­تواند به شما کمک کند، انتخاب عطر تولد خواهد بود. به این معنی که، انتخاب عطر بر اساس ماه تولد باشد. عطرها شخصیت رفتاری هر فردی را نشان می­دهد و از آنجایی­که هر ماه تولدی شخصیت خاصی دارد، می­توان انتخاب عطر تولد را برای خود روشی جهت انتخاب عطر مناسب قرار دهید. انتخاب عطر بر اساس ماه تولد ، به شما کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب را در هنگام تهیه هدیه به دوستانتان داشته باشید.

انتخاب کردن عطر بسیار اهمیت دارد و می­بایست با حوصله صورت گیرد، زیرا عطرها به ماندگاری خاطرات در ذهن افراد کمک می­کنند. به طور مثال، شاید برای خود شما هم اتفاق افتاده باشد که در یک مهمانی نشسته و مشغول گفت­وگو هستید، ناگهان کسی وارد مجلس شده و با ورود او یک عطر آشنا شما را به سالهای دور می­برد. یا شما را به یاد یکی از دوستان یا عزیزانتان می­اندازد. پس چه خوب است که یک امضای ما یک عطر خوش و دلنشین باشد. عطر تولد یکی از شیوه­هایی بوده که شما می­توانید با انتخاب عطر بر اساس ماه تولد ، جذابیت خود را چندین برابر کرده و صاحب یک عطر خوش و به یادماندنی شوید.

عطر ماه تولد

عطر ماه تولد

استفاده از نمادها برای انتخاب عطر ماه تولد

جهت انتخاب عطر بر اساس ماه تولد به چهار عنصر تشکیل دهنده انسان توجه خواهد شد. این چهار عنصر اصلی عبارت­اند از خاک، هوا، آب و آتش. هر ماه تولدی جزء یکی از این چهار عنصر بوده و در تشکیل شخصیت رفتاری آنها نقش دارد. به طور مثال، متولدین فروردین شخصیت­های مشابه­ای داشته که دلیل آن را عنصر وجودی آنان اشاره کرده­اند.

  • عنصر آتش (الهام پذیر): فروردین، مرداد، آذر
  • عنصر هوا (نیروهای ذهنی قوی): خرداد، مهر، بهمن
  • عنصر خاک (مادی): اردیبهشت، شهریور، دی
  • عنصر آب (احساسات): تیر، آبان، اسفند

مطلب زیبای تاثیر عطر بر روحیه را از دست ندهید.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید