عطرهای مناسب نسل جوان

عطرهای مناسب نسل جوان | انتخاب عطرعطرهای مناسب نسل جوان

هرگاه صحبت از کلمه جوان می شود، ناخودآگاه به یاد سرزندگی، شادابی ،طراوت و پر انرژی بودن می افتیم چرا که جوانی ارمغان آور این صفات بین انسانهاست و همواره شور و حال خاصی را به انسان القا میکند.

همیشه جوانان پر شور به دنبال ارضا کردن خود در زمینه های مختلف از جمله مد و فشن هستند و این که همواره به روز باشند و از دنیای زیبایی و مد عقب نمانند یکی از این شاخصه های دنیای مد و فشن استفاده از عطر و ادکلن است که بین همه جوانان مرسوم میباشد.

این قشر همواره به دنبال عطر و ادکلنهایی هستند که حس شادابی و سرزندگی و طراوت آنها را ارضا کند پس بنا براین عطر هایی را میپسندند که این مشخصات را در خود جای داده باشد.

یکی از مشخصه هایی که بعضی عطر و ادکلن ها با خود دارند و معمولا در خیلی از محصولات برند های تولید عطر و ادکلن شاهد آن هستیم اسپرت بودن رایحه میباشد معمولا اسپرت بودن یک عطر دارای دو مفهوم میباشد:

مفهموم اول به معنی این میباشد که این عطر و ادکلن دارای جنسیت خاصی نمیباشد و هم آقایان و هم بانوان میتوانند از آن استفاده نمایند.

اما مفهموم دوم که خیلی علمی تر و درست تر از مفهموم اول میباشد این است که عطر مورد نظر یک حس شادابی تحرک و سرزندگی که مختص جوانان است به انسان القا میکند از این رو معمولا توصیه میشود افرادی که پا به سن گذاشته هستند از این سبک این عطر و ادکلن ها استفاده نکنند چرا که این سبک بیشتر مناسب جوانان میباشد.

یکی دیگر از مشخصه های عطر های مخصوص جوانان حس خنکی فراوانی است که بعضی از عطر ها آن را منتقل میکنند.

حسی که خود یک نیروی محرکه محسوب میشود و باعث شادابی ، نشاط و طراوت افراد میشود.

همچینین رایحه هایی که بوی میوه ها و البته مرکبات را انتقال میدهند و به نوعی تازگی را در خود جای داده اند نیز مورد پسند جوانان میباشد.

از این رو معمولا به هر گروه سنی از جمله جوانان توصیه میشود هنگام خرید عطر و ادکلن به این موارد که نقش تعیین کننده ای در راندمان آن محصول دارد توجه ویژه ای داشته باشند.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید