سوالات متداول عطر

سوالات متداول در مورد عطر

سوالات متداول عطر

  • چه تعداد عطر را می توان در هر خرید تست کرد ؟در خرید بیش از سه عطر را تست نکنید .   تست بیش از حد موجب سر درگمی حس بویایی و تشخیص نادرست می شود .
  • چگونه عطر را نگه داری کنم ؟عطر خود را در دمایی متعادل و خشک نگه داری نمایید .آن را از منابع گرمایی همچون خورشید یا رادیاتورها و همچنین منابع سرما زا به دور نگه دارید .

گرما و سرمای بیش از حد بالانس ظریف میان روغن های موجود در عطر را در هم ریخته و موجب تغییر رایحه خواهد شد .

 

  • چگونه رایحه مورد علاقه خود را پیدا کنم ؟عطرها به گروه های متفاوتی تقسیم بندی می شوند .در حین معرفی آنها گروه بویایی ذکر می شود .

شما می توانید با شناخت گروه بویایی عطرهای مورد نظر خود پس از آن در همان گروه به دنبال رایحه بعدی خود باشید و عطر خود را از همان گروه انتخاب نمایید.

  • نحوه استشمام عطر در حین تست چگونه است ؟پس از تست رایحه بر روی بلاتر و یا پوست ، چند لحظه ای صبر کرده و فوراً آن را استشمام نکنید .به هیچ عنوان بر روی رایحه دست نکشید و آن را با پوست آمیخته نکنید این کار موجب ضربه زدن به نت های عطر شده و شکوفایی رایحه را به تعویق می اندازد

با تنفس های کوتاه ، تاخیری و پی در پی استنشاق کنید تا شامه سریع پر نشود.

  • چگونه عطر را اسپری کنیم ؟پاشیدن عطر از فاصله ۲۰ سانتی متری بهترین حالت است .در این حالت عطر پهنه وسیع تری را پوشانده و این امر در ماندگارتر شدن رایحه بیشتر تاثیر گذار خواهد بود .

پاشیدن عطر بر نقاط نبض دار خصوصاً گردن بسیار مفید و بهترمی باشد .

  • چگونه ماندگاری عطر را افزایش دهم ؟استفاده از تکنیک لایه بندی عطر، سعی کنید عطرها را به صورت ست خریداری کنید
  • و از تولیدات جانبی آن نظیر ژل دوش ، استیک ضد تعریق و . . . در کنار عطر اصلی استفاده نمایید . این کار موجب افزایش رایحه و پخش بهتر آن می گردد .

برای مطلع شدن از تخفیفات ما میتوانید کانال اینستاگرام ما را دنبال کنید

دسته  اورجینال را مشاهده فرمایید.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید