دلیل استفاده از عطر و ادکلن

دلیل استفاده از عطر و ادکلن

دلیل استفاده از عطر و ادکلن

عطر و ادکلن جزئی از زندگی هر انسان را تشکیل میدهد. بسیاری از افراد میگویند چرا باید عطر و ادکلن استفاده کنیم
اما بسیاری از افرادی نیز به صورت ناخودآگاه وابسته عطر و ادکلنشان شده اند، به صورتیکه اگر یک ساعت بدون بوی خوش دلخواهشان باشند افسرده میشوند.
گاهی اوقات افراد ترجیح میدهند اهمیتی به این مسائل ندهند اما بهتر آن است که با وجود این فضاهای مخرب که تاثیر زیادی بر روح و روان میگذارند
عطر و ادکلن را در زندگیمان جای دهیم. بسیاری از عطرها و ادکلن ها تاثیر بسزایی بر آرامش انسان دارد.
افرادی که به اشتباه فکر میکنند نیازی به این مواد ندارند باید بدانند که نمیشود تاثیری که ترکیبات موجود در عطر و ادکلن بر روی انسان دارد را منکر شد.
بهترین نکته ای که قابل توجه قرار میگیرد این است که پوشش مناسب و بوی خوش یکی از مهمترین موفقیت ها در ارتباطات اجتماعی بشمار می آید.
باید عطر و ادکلن استفاده کنیم تا آرامش خاص خود را کسب نماییم. هر زمان که شما عطر و ادکلن مخصوص به خود را اسپری میکنید در واقع آن ها نقش معرف برای اطرافیانتان را ایفا میکنند و همچنین بیانگر شخصیت شما نیز  میباشند.

باید سعی کنید عطر و ادکلن را در فصل مناسب خود استفاده کنید تا تاثیر آن را بهتر مشاهده نمایید.

سعی کنید در روزهای گرم و طاقت فرسای تابستان از عطر و ادکلن با رایحه خنک، رایحه چوبی یا لیمو و پرتقال و…استفاده کنید تا باعث آرامش و ارتباط عاطفی بین شما و اطرافیانتان شود.
اگر عطر و ادکلن با رایحه سرد و لطیف استفاده کنید حال و هوای خنک و سحرگاهی شما را فرامیگیرد وحس بودن در کنار امواج دریا روح شما را نوازش میکند.
گاهی اوقات افراد دارای تعرق شدید هستند و مجبورند از عطر و ادکلن با رایحه خنک و تند استفاده کنند که توصیه میکنیم رایحه خنک چوبی تند استفاده کنید .اگر حس میکنید اطرافیانتان از این رایحه اذیت شوند بهتر است چند ساعت قبل از خروج از منزل روی لباستان اسپری کنید که اینگونه عطر و ادکلن ها باعث جذب مخاطب میشود.

 

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید