آقای مهندس حسن یاری سعدی، مؤسس و مدیر عامل شرکت پدیده شمیم قائم، در سال 1355 در شهر تهران متولد شدند . ایشان از دوران نوجوانی بدلیل علاقه شخصی در حین تحصیل وارد بازار کار شدند. با امید بخدا و پشتکار و تلاش،  در زمینه واردات و تولید محصولات با کیفیت ایرانی به موفقیتهای  بالایی دست یافتند. از سال 1395 شروع به فعالیت هایی که در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی کردند، توانستند سهم عمده ای از بازار ایران را به خود اختصاص دهند.

پدیده شمیم قائم
با هدف تولید محصولات با کیفیت ، مطابق با استانداردهای جهانی در ایران آغاز بکار کرده است و با چندین سال سابقه فعالیت، عرضه کننده انواع محصولات به صورت مواد اولیه و محصولات نهایی در زمینه ادکلن، انواع خوشبو کننده و واردات انواع اسانسهای حلال در آب  و حلال در الکل تولیدی شرکت یوروفراگنس اسپانیا، جهت مصارف ادکلن سازی، خوشبو کننده بدن، محیط ، شوینده وپاک کننده و غیره می باشد.
با توجه به تخصص اصلی خود در زمینه واردات اسانسهای ادکلنی، آرایشی و بهداشتی سعی نموده است که محصولات تولیدی را با برند دیوایز، درکیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه نماید.شرکت پدیده شمیم قائم سهم عمده ای در واردات لوازم اولیه و ظروف مورد استفاده در صنعت عطر وادکلن سازی را بر عهده دارد.
این شرکت برای تولید انواع ادکلن شیشه ای و جیبی وخوشبوکننده محیط و بدن با برند اختصاصی مشتریان در بهترین کیفیت را دارد.

 

دیوایز
نام تجاری محصولات تولیدی شرکت پدیده شمیم قائم میباشد که با استفاده از فرمولاسیون واسانسهای شرکت یوروفراگنس اسپانیا در ایران تولید می گردد و با توجه به سابقه درخشان 20 ساله شرکت یوروفراگنس در ایران ، محصولات تولیدی دیوایز سهم عمده ای از بازار ایران را بخود اختصاص داده است.تنوع محصولات ، کیفیت بالا و قیمت مناسب از ویژگیهای منحصربفرد محصولات دیوایز میباشد.
شرکت یورو فراگنس اسپانیا
فعالیت خود را درسال 1990 در شهر بارسلون اسپانیا در زمینه تولید عطرواسانس و مواد اولیه کارخانجات ادکلن سازی وآرایشی بهداشتی ، بصورت تمام اتوماتیک آغاز نمود. شرکت یوروفراگنس با احراز گواهی نامه های بین المللی همچون OHSAS1801-2007 /  ISO 14001-2004  / ISO 9001-2008  گستره فعالیت خود را در جهان، روز افزون کرده است و همچنین در ایران نیز با واردات  قانونی و با تاییدیه  سفارت ایران در اسپانیا و همچنین تائیدیه وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران به مشتریان عرضه میگردد.

 

شناسه ملی : 14006072660

تاریخ ثبت : 1395/05/20

شماره ثبت : 42981