جلب توجه با عطر

استفاده از عطر برای جلب توجه |جلب توجه با عطر

جلب توجه با عطر باید ها و نباید ها

در گذشته خیلی دور و مردم یونان باستان بر این باور بودند که جذابیت نیرویی خدادادی میباشد و با بشر متولد میشود و همه از آن بهره مند نیستند اما بعد ها دانشمندان ثابت کردند که جذابیت و زیبایی یک امر اکتسابی میباشد و بشر خود پدید آورنده آن میباشد.

 

مهارت جذاب بودن و جلب توجه با عطر

مهارتی که به وسیله تسلط بر نوع راه رفتن، آرایش کردن، لباس پوشیدن و البته عطر و بوی خوش پدید می آید.

در حقیقت زیبایی بیش از آن که نیازمند یک نیروی الهی باشد به یادگیری و بکارگیری برخی واکنش ها از قبیل طرز صحیح راه رفتن، سخن گفتن ، پوشش مناسب و عطر زدن نیاز دارد.

 

در این مقاله مشخصا میخواهیم در رابطه با حس بویایی، عطر ها و تاثیر آن بر جذابیت و زندگی نکاتی را بیان کنیم:

همه ما از کودکی رایحه و بوهایی در خاطرات خود داریم که استشمام آن در هر موقعیت مکانی و زمانی برای ما حس امنیت، آرامش و شادی را به ارمغان می آورد.

مانند بوی غذاهای مورد علاقه مان از کودکی تاکنون و به همین ترتیب با یک معادله ساده میتوان به این نتیجه رسید که این حس شادی، آرامش و علاقه مندی در عطر و ادکلن ها نیز قابل تعمیم میباشد.

 

مطلب جذاب و خواندنی رازهای عطر سازی را از دست ندهید.

 

فعل و انفعال جذابیت

مثلا اگر شما یک خانم هستید و به یک عطر و یا ادکلن مردانه خاص علاقه مند هستید ، اگر یک آقا از آن عطر و ادکلن خاص استفاده نمایید، آن شخص برای شما در نا خود آگاهتان یک جذابیت و حس شادی آوری بوجود خواهد آورد و این معادله به صورت برعکس نیز صادق میباشد یعنی جذب یک آقا توسط عطر و ادکلن زنانه به وسیله یک خانم!

و این فعل و انفعال جذابیت توسط عطر و ادکلن ها و رایحه های مختلف همواره در ناخود آگاه ما انسانها رخ میدهد و میتوان گفت به همین دلیل است که دارای تاثیر گذاری شگرف و بی حد و حصری میباشد که با هیچ یک از حواس چند گانه انسان قابل مقایسه نیست.

یکی دیگر از دلایلی که دال بر تاثیرگذاری خارق العاده عطر و ادکلن ها و رایحه های مختلف بر ذهن آدمی میباشد، یادآوری خاطرات گذشته با حس بویایی و استشمام یک رایحه و عطر خاص به وسیله حس بویایی انسان میباشد که به صورت بی نظیری باعث مرور خاطرات گذشته حول محور آن عطر و ادکلن خاص میشود.

پس بنابر این اگر دنبال جذابیت میباشید همواره بوی خوش عطرتان شما را به این هدف رویایی و زیبا نزدیکتر خواهد کرد.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید