به سادگی ماندگاری عطر را افزایش دهید

به سادگی ماندگاری عطر را افزایش دهید

به سادگی ماندگاری عطر را افزایش دهید

پوست سالم رمز استفاده موفق از محصولات آرایشی و زیبایی است.ابتدا مطمئن بشوید که پوست شما پیش از استفاده از عطر کاملا شسته و تمیز است.
توجه کنید که چه نوع مواد بهداشتی پوست و بدن باعث می شود که بدن شما بوی تندی داشته باشد. اگر از عطر برای این منظوراستفاده می کنید که بوی بدن شما را بپوشاند، این بو وعطر به مدت طولانی نمی ماند و سرانجام بوی بدن شما بر عطر غلبه می کند.
دقت کنید که عطر را در جایی که ماده بوبر یا ضد عرق استفاده کرده اید، به کار نبرید. بوبرهایی با رایحه ملایم بوی عطر شما را نمی پوشاند، بلکه آن را افزایش می دهند.
قبل از استفاده از عطر مطمئن شوید که خراش و زخم روبازی بر روی پوست خود ندارید، زیرا ترکیب عطر با مایعات بدن باعث ایجاد بوی نامطبوع می شود.
، اول سعی کنید عطری رو انتخاب کنید که رایحه تندی داشته باشد ، بوهایی که این حالات رو دارند : صابونی ، پودری ، ادویه ای و چوبی
عموماً دوام بهتری روی پوست و لباس دارند تا بوهای ملایم.

اگر پوست شما خشک است، از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا به ایجاد رطوبت و نرمی پوست شما کمک کند. توجه داشته باشید که کرمی انتخاب کنید که مشابه بوی عطر شما باشد.
مطمئن بشوید که قسمتهای حساس بدنتان مرطوب شده است. اصلی ترین بخش های بدن برای پاشیدن عطر مچ، گردن و پشت زانوی شما است.
عطر را بر روی بدن خود بپاشید و اطمینان حاصل کنید که در قسمتهای اصلی قرار گرفته است تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.
یادتان باشد که عطر را پیش از پوشیدن لباس به خود بزنید. اگرچه ممکن قسمتهای اصلی که یادآور شدیم با لباس پوشیده شود، اما هنگامی که عطر را مستقیما به روی پوست خود بزنید، عطر ماندگاری بیشتری نسبت به زمانی که به روی لباس خود بزنید، خواهد داشت.
اگر پوستی دارید که پس از زدن کرم مرطوب کننده، خشک باقی می ماند؛ باید عطر را در طول روز و شب در نقاط مختلف بدن تکرار کنید؛ زیرا پوست خشک عطر را می مکد و رایحه آن را زودتر از بین می برد.
طبیعتا بوهای تند بیشتر از بوهای ملایم ماندگاری دارند. پس در انتخاب عطر خود دقت کنید.

اغلب عطرها روی پوست های خشک کم ترین دوام رو دارند ، پس بهترین راه این هست که به نحوی پوستتان را مرطوب نگه دارید

  • برای این کار از لوسیون های فاقد عطر و اسانس و یا روغن جوجوبا استفاده کنید.راه دوم که خیلی در ایران رواج ندارد استفاده از لوسیون ها و کرم های عرضه شده با همان عطر که رایحه آن عطر را دارند این باعث تشدید بوی عطر و دوام و ماندگاری بالاتری می شود . در زمستان ها حتماً سعی کنید از رایحه های سنگین تر ، گرم ، تند و پودری تر استفاده کنید چون سرما و خشکی هوا روی عدم تبخیر عطر تاثیر می گذارد.
  • موقع خرید حتماً دقت کنید که هر اندازه که اسانس روغنی خوشبو در یک محصول بیشتر باشد ماندگاری آن عطر بیشتر است. به این دلیل که رطوبت، باعث ماندگاری بوی عطر میشود.
  • ماندگاری عطر بر روی پوست های چرب و تیره بیشتر است از پوست های خشک و روشن میباشد.
به سادگی ماندگاری عطر را افزایش دهید

به سادگی ماندگاری عطر را افزایش دهید

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید