بهترین هدیه برای عشقم

بهترین هدیه برای عشقم

پیشنهاد خرید عطر

1. برای شروع به رایحه‌هایی فکر کنید که همسرتان را هیجان‌زده یا خوشحال مي‌کنند. چیزهایی مانند بوی تازگی چمن‌ها يا گل‌هایی که دوست دارد، بوی خاک بعد از بارش باران يا حتي بوي لباس‌های تمیز و شسته شده و چیزهایی شبیه این. تمام تلاش این تمرین برای به دست آوردن رایحه‌هایی است که او دوست دارد و سپس پیدا کردن عطرهایی که رایحه‌ای مشابه داشته باشند.

2. دانستن اینکه او چه خصوصیات و شخصیتی دارد برای انتخاب عطر بسیار مهم است. دلیل آن این است که بوی او بخشی از شخصیت اوست. آیا او آدم گرمي‌ است؟ آیا احساسا‌تي است؟ جسور و بانشاط است؟ شخصیت آرامش‌بخشی دارد؟ چه جور موسیقی و غذایی را مي‌پسندد؟ هنگام تصمیم‌گیری در مورد خرید عطر مناسب باید به تصویری که  او مي‌خواهد از خود ارائه دهد نیز فکر کنید.

3. اگر بدانید چه زمان‌هایی مي‌خواهد از  آن عطر استفاده کند، دامنه جست‌وجوی شما کوچک‌تر خواهد شد. توصیه مي‌شود عطرهایی با رایحه ملایم براي روز انتخاب كنيد و برای شب سراغ عطرهایی با رایحه‌هایی غلیظ‌تر بروید.

4. هنگام انتخاب عطر مناسب باید حتما نوع پوست او را درنظر بگیرید. اگر پوستش خشک باشد بوی عطرش زودتر محو خواهد شد. پس به جای انتخاب یک عطر ادو تویلت (عطری که غلظت عصاره روغنی آن کم است) عطری با رایحه‌ای غلیظ‌تر انتخاب کنید. اگر پوستش چرب است بوی عطر روی پوست او بیشتر باقی خواهد ماند.

5. هر عطري سه بوی متفاوت با گذشت زمان خواهد داشت؛ بوی اولیه، بوی میانی و بوی پایه. بویی که پس از استفاده عطر روی مچ دست‌تان استشمام خواهید کرد بوی اولیه آن است. ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صبر کنید و سپس مچ دست‌تان را بو کنید. بویی که هم‌اکنون استشمام خواهید کرد بوی میانی عطر است. پس از حدود یک ساعت دوباره مچ دست‌تان را بو کنید. این رایحه بوی پایه عطر مورد نظر شماست.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید