سوالات متداول عطر

  1. چه تعداد عطر را می توان در هر خرید تست کرد ؟در خرید بیش از سه عطر را تست نکنید . تست بیش از حد موجب سر درگمی حس بویایی و تشخیص نادرست می شود .
  2. چگونه عطر را نگه داری کنم ؟عطر خود را در دمایی متعادل و خشک نگه داری نمایید .آن را از منابع گرمایی همچون خورشید یا رادیاتورها و همچنین منابع سرما زا به دور نگه دارید .

گرما و سرمای بیش از حد بالانس ظریف میان روغن های موجود در عطر را در هم ریخته و موجب تغییر رایحه خواهد شد .

  1. چگونه رایحه مورد علاقه خود را پیدا کنم ؟عطرها به گروه های متفاوتی تقسیم بندی می شوند .در حین معرفی آنها گروه بویایی ذکر می شود .

شما می توانید با شناخت گروه بویایی عطرهای مورد نظر خود پس از آن در همان گروه به دنبال رایحه بعدی خود باشید و عطر خود را از همان گروه انتخاب نمایید.

  1. نحوه استشمام عطر در حین تست چگونه است ؟پس از تست رایحه بر روی بلاتر و یا پوست ، چند لحظه ای صبر کرده و فوراً آن را استشمام نکنید .به هیچ عنوان بر روی رایحه دست نکشید و آن را با پوست آمیخته نکنید این کار موجب ضربه زدن به نت های عطر شده و شکوفایی رایحه را به تعویق می اندازد

با تنفس های کوتاه ، تاخیری و پی در پی استنشاق کنید تا شامه سریع پر نشود.

  1. چگونه عطر را اسپری کنیم ؟پاشیدن عطر از فاصله ۲۰ سانتی متری بهترین حالت است .در این حالت عطر پهنه وسیع تری را پوشانده و این امر در ماندگارتر شدن رایحه بیشتر تاثیر گذار خواهد بود .

پاشیدن عطر بر نقاط نبض دار خصوصاً گردن بسیار مفید و بهترمی باشد .

  1. چگونه ماندگاری عطر را افزایش دهم ؟استفاده از تکنیک لایه بندی عطر، سعی کنید عطرها را به صورت ست خریداری کنید و از تولیدات جانبی آن نظیر ژل دوش ، استیک ضد تعریق و . . . در کنار عطر اصلی استفاده نمایید . این کار موجب افزایش رایحه و پخش بهتر آن می گردد .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *